بازدید مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولین بیجار از پایگاه های اورژانسی مستقر در مکان های عزاداری

1398/06/20
تعداد بازدید :373

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان بیجار از پایگاه های اورژانسی مستقر در مکان های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر بیجار بازدید نمودند.

به گزارش وب دا، مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان در حاشیه این بازدید ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع)، گفت: در این ایام ماتم و اندوه انبوه عزاداران حسینی در سراسر استان، نیروهای فوریت های پزشکی با بهره مندی از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات، ماشین ها و ابزارها، آماده ارائه خدمات اورژانسی به آنان بودند.

مصطفی فرامرزی گفت: نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه در کلیه نقاط پر تردد شهرهای استان مستقر و آماده ارائه خدمات سلامت به عزاداران عزیز بودند.

وی  از فعالیت بیش از 62 نفر از بهترین نیروها در این دو روز خبر داد و گفت: 27 دستگاه آمبولانس، سه دستگاه موتورلانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک بالگرد آماده ارائه خدمات اورژانسی احتمالی به عزاداران حسینی در سراسر استان بود.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه افزود: در این دو روز جمعا به 70 نفر از عزاداران در استان خدمات فوریت های پزشکی ارائه شد که دو نفر از آنان به بیمارستان اعزام و مابقی به صورت سرپایی در محل درمان شدند.