عیادت سرپرست دانشگاه و نماینده محترم مردم شریف مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از مجروح ناشی از درگیری با اشرار مسلح در مریوان

1398/06/17
تعداد بازدید :598

سرپرست و مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به همراه نماینده محترم مردم شریف مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از گروهبان ‌یکم"مسلم غریبی ده‌گلی" مجروح ناشی از درگیری با معاند جمهوری اسلامی ایران در مریوان بستری شده در بیمارستان فجر این شهرستان عیادت نمودند.

به گزارش وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن قدردانی از کلیه نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران به جهت تلاش هایی که برای برقراری امنیت هم وطنان به عمل می آورند و نیز محکوم نمودن حادثه مذکور، گفت: خوشبختانه حال عمومی آقای مسلم غریبی ده گلی مجروح ناشی از درگیری با اشرار مسلح در مریوان خوب است.

دکتر وحید یوسفی نژاد گفت: در این زمینه کلیه پزشکان و کادر درمانی بیمارستان فجر مریوان نهایت تلاش خود را برای درمان و بهبود وی بکارگرفته اند که جا دارد از همگی قدردانی کنم.

وی افزود: فرزندان خدوم مردم عزیز استان در دانشگاه علوم پزشکی کردستان همواره این آمادگی را دارند که در عرصه های مختلف ضمن حضور به موقع، موثرترین روش های درمانی را ارائه دهند.